שירותי מומחה בתחום בסיסי הנתונים והתשתיות

מחלקת שירותי המומחה בתחום בסיסי הנתונים והתשתיות עוסקת באספקת שרותי ניהול בסיסי נתונים וניהול System במודלים שונים, במגוון רחב של טכנולוגיות

המחלקה מספקת פתרונות מלאים מכווני לקוח, במגוון רחב של טכנולוגיות, תוך התאמת הצרכים הטכנולוגיים בהתאם ליישומים ותהליכי האופטימיזציה של המערכות.
שירותי המומחה שאנו מספקים ניתנים לצריכה במודלים של מיקור חוץ, יעוץ או ביצוע פרויקטים מלא.

מה אנו מציעים?

  • ניהול בסיסי נתונים - מתן פתרונות תוכנה מתקדמים, מקצועיים ויצירתיים לכל שלבי העבודה עם בסיסי נתונים: הגדרת צרכים ספציפיים לארגון, ייעוץ, פיתוח ויישום; הקמת תשתיות; הקמת Data Warehouse, DRP ו- High Availabilty בהתאמה ללקוח;ניתוח, הקמה וכוונון של מערכות VLDB;הדרכה וליווי בתפעול ותחזוקת מערכות; ביצוע כיוונון של בסיסי הנתונים ואינטגרציה עם שאר הממשקים במערך המחשוב; אופטימיזצית שטחים וארגון אינדקסים בטבלאות; זיהוי וכוונון משפטי SQL בעייתיים; בדיקות שונות והפקת דו"חות ביצועים.
  • כיוונון אפליקטיבי של המוצר באמצעות Precise - שירות זה מיועד ללקוחות קיימים של Precise אשר משאבי ה-DBA שברשותם אינם מאפשרים מיצוי מלא של יכולות הכלי אשר בארגונם, או בנוסף ביצוע פרויקט בשילוב מוצרי Precise ללקוחות חדשים.
  • ניהול System - שירותי מיקור חוץ של מומחים וביצוע פרויקטים בתחומי
  • ה- Unix /Linux.


אנו מספקים מרכז שרות ותמיכה המספק שירותי DBA על בסיס קבוע, תקופתי וחד פעמי, שירות מקצועי 24/7, יכולת פתרון וניהול שוטף מרחוק ברמת SLA וסל פתרונות מקיף מבית אחד.

לפרטים נוספים

מוצרים קשורים

image01