לעבוד באמן- העובד במרכז

 Aman University
החברה מפרסמת מידי שנה מגוון גדול ורחב של קורסי העשרה וקורסים מקצועיים לבחירת העובדים, הניתנים להם ללא עלות או בעלות חלקית בלבד ובפריסה לתשלומים. הקורסים נפתחים לעובדי הקבוצה בלבד בהתאם לביקוש.
כמו כן, עשתה החברה מאמצים רבים על מנת להציע גם לבני/בנות הזוג להשתתף בקורסי העשרה בעלות מופחתת מאוד ובפריסת תשלומים. בקורסים ישתתפו עובדי אמן ובני/בנות זוגם בלבד והם יתקיימו במכללות ובתי הספר המובילים בארץ כל אחד בתחומו.
חזון "אמן יוניברסיטי" לאפשר לעובדי אמן מחשבים פיתוח מקצועי ואישי באמצעות חווית למידה איכותית וחדשנית.
יחד מנוצל משאב יקר זה להעשרה ופיתוח מקצועיים ואישיים, להרחבת אופקינו ולגיבוש נוסף של עובדי הקבוצה על מנת ולשמור על הצביון המשפחתי שלה.

פורומים מקצועיים
במסגרת המאמצים הרבים שעושה קבוצת אמן מחשבים להיות מובילה במקצועיות עובדיה, הוקמו פורומים מקצועיים, אשר משמשים להעמקת הידע המקצועי בתחומים שונים. הפורומים משמשים כפלטפורמה לשיתופי מידע, החלפת דעות ורעיונות ובעיקר להעשרתו של כל אחד ואחת מהעובדים. בפורומים הללו נפגשים מומחי הקבוצה בתחום בו מוצג הפורום ונעשית העשרה הדדית.

ביטוח רפואי
הטבה משמעותית אשר הצלחנו להעניק לכל אחד ואחת מהעובדים ולנצל בכך את היתרון הרב בהיותנו אחת מהקבוצות הגדולות והיציבות בישראל.
העובדה שמערכת הבריאות בישראל אינה יכולה לספק את צרכי האוכלוסייה כולה, אינה סוד. לאור זאת, פנתה הנהלת אמן לחברת ייעוץ המתמחה בתחום הביטוח הרפואי וגיבשה עבור העובדים ועבור בני משפחותיכם ביטוח בריאות קבוצתי המעניק: כיסוי להשתלות בחו"ל, לניתוחים וטיפולים מיוחדים בחו"ל, לתרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות ושירותי ביקור רופא בבית המבוטח 24 שעות ביממה.
מכיוון שהפוליסה גובשה ע"י יועצים מומחים מטעמנו, היא מנוסחת בצורה האופטימאלית ביותר, תוך שימת דגש על היקף הכיסויים, מיעוט החריגים והיעדר אותיות קטנות! ודמי הביטוח החודשיים סמליים ביותר!
על מנת לקבל את המענה הטוב ביותר נערך מכרז בין שלושת חברות הביטוח הגדולות על מחיר הפוליסה והחברה שנבחרה הינה חברת כלל ביטוח. בנוסף להצעה, התחייבה כלל בריאות להעמיד לרשות עובדי אמן ובני משפחותיהם קו טלפון ייעודי ונציג תביעות שירכז את הטיפול בקבוצה. כמו כן, התחייבה כלל לנסח יחד אמנת שירות הכוללת זמני טיפול בתביעות.

העובד במרכז
  • ביקורי עובדים באתר הלקוח
כל עובד אשר אינו יושב במשרדי אמן זוכה לביקור אחת לחודש של מנהלת פרט בקבוצה.
בביקור יכול העובד לקבל ולהעביר חומר נדרש, להעלות בעיות ודברים לשיפור בסביבת עבודתו ובכלל, לקבל משוב על עבודתו ועוד.
  • מסיבות ומתנות יום הולדת
החברה דואגת למתנת יום הולדת לכל אחד מעובדיה. עובד שאינו יושב באתר הקבוצה יקבל את המתנה באתר בו הוא עובד יחד עם מסיבה צנועה שנערכית לו ע"י מנהל הלקוח.

אירועי חברה ואירועי משפחות המושקעים ביותר !
החברה עורכת 3 אירועים מידי שנה. בתחילת השנה ובחגים (ראש השנה ופסח). האירועים כוללים ארוחת ערב יוקרתית והופעת אומן.
דוגמאות לאירועים שנערכו לאחרונה: אירוע משפחות בסופרלנד, גן אורנים עם עינת שרוף, ארוחת ערב עם קטורזה ועוד ועוד.

הרצאות העשרה
החברה עורכת מידי חודש הרצאות העשרה בנושאים שונים, העובד יכול להירשם להרצאה ללא תשלום יחד עם בן/בת זוגו.
הרצאות שהתקיימו לאחרונה: משחקי מחשב, החצר האחורית של דרום-אמריקה, התקשורת בספורט הישראלי עם אבי מלר ועוד.

לפרטים נוספים