קורסים והכשרות לקהל הרחב

קבוצת אמן מקיימת קורסים והכשרות לקהל הרחב במספר תחומים:
קורס הסבת אקדמאיים לתוכניתנים בסביבת MF
קורס Informatica
קורס Citrix

קורס הסבת אקדמאיים
קבוצת אמן, המשמשת כאחת הספקיות המרכזיות של שרותי עיבוד נתונים למערכת הבנקאית בישראל, הפועלת על מחשבי MF, זיהתה את הצורך במתכנתי MF תוך התבססות על דרישת הלקוחות להעסקת עובדים בעלי הכשרה מקצועית בתחום זה.

קבוצת אמן ביצעה עד כה מספר קורסים משותפים, עם היחידה להסבת אקדמאיים להכשרת מתכנתים בסביבת MF אשר בוצעו בהצלחה רבה. כל המשתתפים בקורס הינם אקדמאיים, שעברו מבחני מיון קפדניים ונמצאו כמתאימים לעסוק בתחום
חברת אמן דואגת למשתתפים בקורסים למיטב המנחים והמרצים, לאספקת ספרות מקצועית והקצאת מנהל אדמינסטרטיבי מטעמה שיהיה אחראי על מעקב שוטף של המתרחש בקורס. כל זאת, ללא עלות מצד משתתפי הקורס ותוך הבטחה להכניס את אותם המשתתפים המצטיינים אל שוק העבודה כעובדי קבוצת אמן !

פרטים נוספים וקורות חיים ניתן לשלוח לכתובת      job@aman.co.il

קורס Informatica
קבוצת אמן הינה הנציגה הבלעדית של חברת אינפורמטיקה בישראל. בין יתר השירותים הניתנים בנושא זה, עורכת קבוצת אמן קורס אינפורמטיקה הנמשך חמישה ימים (9 שעות ביום) ומתקיים בבית סלע ברחוב ברוך הירש 14 בני ברק.

בקורס נלמד שימוש בסוגי הטרנספורמציות השונים הקיימים בכלי הנקרא Power Center של חברת אינפורמטיקה ונרכש ידע בפיתוח תהליכי ETL ויישומי אינטגרציית נתונים.
בסיום הקורס נערך תרגיל מסכם והעומד בו יוכל להשתלב בצורה יעילה בפרויקטים המכילים כלי זה.
בקורס מלמדים טובי אנשי המקצוע מבית מדרשה של אמן מחשבים.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות לעדי נמרודי  adini@aman.co.il

קורס Citrix
קבוצת אמן הינה נציגתה הבלעדית של Citrix בישראל ומספקת את מגוון מוצריה ע"י משווקי משנה אשר עברו את ההסמכות ומורשים למכור את המוצרים ואיתם עובדת הקבוצה בשיתוף פעולה צמוד.
קבוצת אמן עובדת בשיתוף פעולה עם מכללת הי-טק שהינה מרכז ההדרכה המוביל בישראל ללימודי מקצועות טכנולוגיות המידע. מכללת הי-טק מתמקדת בעיקר בעבודה מול המגזר העיסקי ועל לקוחותיה נמנות החברות המובילות במשק בכלל ובתעשיית ההיטק בפרט. בינהם קבוצת אמן מחשבים המפנה את משתמשי Citrix הרבים למרכזי ההדרכה של המכללה.
ההדרכה על מוצריה המגוונים של Citrix והדרכות נוספות לצורכי הסמכה, מועברות באופן שוטף ומקצועי ביותר ע"י מכללת הי-טק שהנה מרכז ההדרכה המוסמך והבלעדי של Citrix בישראל.


לפרטים נוספים