הנהלת הקבוצה

עמיר פסטרנק, יו"ר ומייסד

עמיר פסטרנק ייסד את הקבוצה באוקטובר 1972 ופיתח אותה כבר מתחילת הדרך כחברת תוכנה ופיתוח על בסיס ידע ויתרונות עסקיים מובהקים.

עמיר מכהן כיום כיו"ר הקבוצה ועוסק בין השאר בהתוויית האסטרטגיה להרחבת הפעילות ופיתוחה.

עמיר הינו בוגר (BS.c) בהנדסת מכונות מהטכניון ובעל תואר מוסמך (MS.c) בהנדסה תעשייה וניהול ומינהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

בן פסטרנק, מנכ"ל

מכהן כמנכ"ל הקבוצה משנת 2006. הצטרף לקבוצת אמן בשנת 1998 ושימש בתפקידים שונים בתחום המחשוב והפיתוח העסקי בקבוצה, בין השאר בשילוב חברות מחשוב בישראל ויצירת סינרגיה תפעולית.

בתקופת כהונתו של בן פסטרנק גדלה הקבוצה והפכה לבעלת תחומי פעילות רבים והינה נחשבת כיום לאחת מחברות ה- IT המובילות בישראל.

בן שירת בממכ"א ושימש כקצין המחשוב האוגדתי של אוגדה 80. בעל תואר ראשון (BA) בכלכלה בהתמחות במינהל עסקים מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

שגיא אליהו, סמנכ"ל כספים ופעילות בינלאומית

שגיא הצטרף לקבוצת אמן בשנת 2003 ומשמש בתפקיד סמנכ"ל כספים ומנהל הפעילות הבינלאומית בקבוצה, הכוללת את ייצוג המוצרים הבינ"ל של אמן בישראל ובמזרח אירופה.

מאז הצטרפותו הקימה הקבוצה סניפים ברוסיה, פולין וקזחסטן אשר פעילים ברמה המקומית מול לקוחות גדולים בתחומי הבנקאות, הטלקום ומגזר ציבורי, בהצלחה רבה.

שגיא הגיע לאמן ממשרד רו"ח סומך חייקין KPMG , שם ניהל והוביל את תחום הליווי הפיננסי של חברות טכנולוגיות בחטיבת הטכנולוגיות של המשרד. הליווי הטכנולוגי כלל היבטים של סיוע בגיוסי הון, מיזוגים ורכישות, תוכניות עסקיות ועוד.

שגיא הינו רו"ח מוסמך ובעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות של ניהול חברות טכנולוגיה, מטעם המכללה למנהל.

ספי גל-עזר, סמנכ"ל שירותים מנוהלים וסייבר

ספי הצטרף לאמן בתחילת 2015 ומשמש בתפקיד סמנכ"ל שירותים מנוהלים וסייבר.

לספי ניסיון ניהולי עשיר אשר נצבר במהלך שנות הקריירה הניהולית שלו. בין היתר שימש כמנכ"ל חברת מלם מערכות, היה בין מייסדי נס ושימש שם במספר תפקידים הן כמנכ"ל חברת וי-נס אותה ייסד, כסמנכ"ל בכיר בנס ישראל וכסמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקים גלובליים.
בעברו שימש ספי בתפקידי ניהול ופיתוח בחברות הזנק ופרויקטים ביטחוניים.

ספי בעל תואר ראשון (BS.c) במתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטת באר שבע.

זיו אברמוביץ, סמנכ"ל פיתוח ויישומים

זיו משמש כמנהל חטיבת פיתוח ויישומים פיננסיים משנת 2008 הכוללת את תחומי ה- CRM, ECM ופיתוח יישומים. בתפקידו אחראי על החטיבה ועל אגף תפעול חיסכון ארוך טווח בקבוצה.

זיו הצטרף לקבוצה בשנת 2004 וניהל את תחום קופות הגמל בקבוצה, אותו ממשיך לנהל גם כיום. טרם הצטרפותו לאמן שימש במגוון תפקידים שונים בקופות גמל וכיהן גם כמזכיר איגוד קופות הגמל.

לזיו תואר ראשון (BA) בכלכלה, בהתמחות בניהול מערכות מידע.

אלון רייטר, סמנכ"ל משאבי אנוש ומיקור חוץ

אלון רייטר משמש כסמנכ"ל משאבי אנוש ומיקור חוץ בקבוצת אמן. במסגרת תפקידו אחראי על אגף מיקור החוץ והגיוס של הקבוצה וניהול משאבי האנוש בקבוצה כולה.

תפקידו כולל ניהול והובלת תהליכי משאבי אנוש והטמעתם, הערכות עובדים, מיזוגים של חברות חדשות בקבוצה, פיתוח עתודה ניהולית ושימורה, ייזום, הובלה והטמעה של שינויים ארגוניים, אחריות על פעילויות רווחה ושימור העובדים וניהול כלל פעילות מיקור החוץ של הקבוצה.

לאלון רייטר תואר ראשון (BA) בכלכלה וניהול מטעם האוניברסיטה הפתוחה ותואר שני במינהל עסקים (MBA) מטעם אוניברסיטת באר-שבע.

לפרטים נוספים