קבוצת אמן – עולם של פתרונות IT

קבוצת אמן הינה אחת מהחברות המובילות והותיקות בישראל באספקת פתרונות, מוצרים ושירותים בתחום ה-IT. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ביותר

המורכבות הטכנולוגית של ימינו והתלות הרבה בעולם המחשוב לביצוע תהליכים עסקיים אינה מקלה על הבחירה בשותף IT.
אנו בקבוצת אמן מבינים את הצורך שלך, הלקוח, בקבלת מענה מקצועי וטכנולוגי מתקדם אשר יענה על כל צרכי המחשוב בארגון שלך ויקדם אותו עסקית.
אנו נוהגים לתאר את הקבוצה כקניון המכיל שורה ארוכה של חנויות "בוטיק", המתמחות כל אחת בנדבכים שונים של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים הכוללים, בין היתר: ייעוץ טכנולוגי והנדסי, פתרונות אינטגרציה של תשתיות תוכנה, תקשורת ואבטחת מידע, טיפול מלא במערך הנתונים, פיתוח מערכות, פתרונות לעולם הפיננסיים, שירותי הנדסת אנוש, ניהול סיכונים ועוד.

אנו בוחרים בקפידה את תחומי ההתמחות הטכנולוגית שלנו מתוך כוונה לספק ללקוחותינו פתרונות מובילים מקצה לקצה בעולם ה-IT הדינמי.
כאחת הקבוצות הותיקות בתחום,קבוצת אמן, המונה כיום למעלה מ-1000 מקצוענים בתחומי המערכות והתוכנה, תשתיות IT, ייעוץ, ניהול הפרויקטים וההטמעה, מספקת שירותי IT מקצועיים לכלל המגזרים במשק הישראלי ופעילה גם בשוק הבינלאומי. אנו מתמחים במתן פתרונות מערכתיים אינטגרטיביים ואיכותיים המבוססים על ידע וניסיון רב אשר נצבר בחברה, תוך מתן דגש מיוחד על שירות איכותי. כל אלה מבטיחים לך, הלקוח, שיתוף פעולה מלא, הוגנות ושותפות לאורך זמן.

במרוצת השנים צרפנו לקבוצה חברות בנות התורמות לתפישת השירות "הכול תחת קורת גג אחת" וכיום אנו יודעים לספק ללקוחותינו פתרונות ושירותים משולבים המיושמים על כל סוגי פלטפורמות החומרה, התוכנה, בסיסי הנתונים והתקשורת. אנו גם מספקים פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל.
יכולות אלה, יחד עם הצבת הלקוח במרכז וגיוס האנשים הטובים ביותר לקבוצה, הביאו רבים וטובים להימנות על לקוחותינו. בוא וגלה גם אתה כיצד קבוצת אמן יכולה לעמוד לשירותך.


המשימה שלנו
מתן מענה אינטגרטיבי ללקוחותינו, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, במוצרי Best-of-Breed ובהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח. אנו מייצגים פתרונות מובילים בכל עולמות התוכן של ה-IT ומחויבים לרתום את מיטב המוחות כדי לספק לך את הפתרון המתאים ביותר תוך השגת שביעות רצון מלאה של לקוחותינו.

החזון שלנו
להיות גוף עסקי מוביל בתחומי ה-ICT בארץ ובשווקים נוספים בעולם.
אנו שואפים להיות הבחירה הטבעית של לקוחותינו בתחומי עיסוקנו, באמצעות מקצועיות, הוגנות, יצירתיות ומתן שירותי IT ומוצרים בקדמת הטכנולוגיה.
קבוצת אמן שמה לעצמה דגש מיוחד בנושא איכות ושביעות רצון לקוחותיה והיא אינה חוסכת במאמצים להשגת מטרה זו.

לפרטים נוספים

תעודת זהות קבוצת אמן


  • שנת הקמה: 1972
  • בעלות פרטית
  • חברות בנות ברוסיה, פולין וקזחסטן החולשות על כל מזרח אירופה