פעילות במזרח אירופה

קבוצת אמן רואה בשווקים המתפתחים בכלל ובמזרח אירופה בפרט מרכיב עיקרי בהתפתחותה. מאז הקמת המשרד הראשון האחראי על פולין שיעורי הצמיחה בפעילות הבינלאומית של הקבוצה הינם תלת ספרתיים שנה אחר שנה.

אנו נמצאים כיום בתהליכים להרחבת הפעילות הגלובלית של קבוצת אמן במדינות נוספות במזרח אירופה ונשמח לעדכן אתכם דרך האתר בהתפתחויות הקרובות הצפויות לנו. אנא המשיכו לעקוב דרך האתר.
לקבוצת אמן יש פעילות עיסקית במדינות נוספות כגון טורקיה, רומניה, פינלנד, ארצות הברית ואפריקה. לקבוצת אמן פעילות נרחבת במזרח אירופה,כאשר בשנים האחרונות קבוצת אמן פתחה שלושה משרדים: משרד בפולין, רוסיה וקזסחסטן.

Informatica
קבוצת אמן הינה ספקית של המוצר אינפורמטיקה מאז שנת 1999. בהתבסס על ההצלחה הגדולה ביישום תוכנת אינפורמטיקה בארגונים גדולים ומובילים בישראל, קיבלה קבוצת אמן רשיון להפיץ את מוצרי אינפורמטיקה גם במדינות מזרח אירופה בשנת 2003. קבלת הרישיון היווה את אחד מעמודי התווך לפתיחת המשרדים בווארשה (2003) ובמוסקבה (2004).
אינפורמטיקה הינה ספקית מובילה של תוכנות לניהול ואינטגרצית מידע. החברה הינה החברה העצמאית המובילה בעולם בתחום (Data Integration (www.informatica.com. השימוש במוצרי אינפורמטיקה מאפשר לחברות גלובליות למנף את נכסי המידע הקיים בארגון, דבר שיסייע להם לשפר את ביצועיהם העיסקיים, להגביר את רווחיות הלקוחות, ליצור זרימה בפעילות שרשרת האספקה ולמלא אחר הדרישות הרגולטוריות.

Nice
קבוצת אמן הינה מפיצה מורשית של מוצרי Nice ברוסיה.
נייס מערכות (NASDAQ: NICE, ת"א: נייס), הינה החברה המובילה במתן פתרונות למינוף המידע הגלום באינטראקציות ושירותים בעלי ערך מוסף, המבוססים על ניתוחים מתקדמים של אינטראקציות שמקורן בתוכן מולטימדיה בלתי מובנה, ומידע שמקורו בעסקאות, הכולל תקשורת בטלפון, אינטרנט, אימייל, רדיו, ווידאו ומקורות מידע נוספים . הפתרונות של נייס עונים על צרכיהם של השוק הארגוני ושוק האבטחה ומאפשרים לפעול מתוך ראיה כוללת ובאופן יזום, לנקוט בפעולות מיידיות במטרה לשפר ביצועים עסקיים ותפעוליים, ולהבטיח בטיחות וביטחון. לנייס למעלה מ- 24,000 לקוחות הפרוסים ביותר מ-150 מדינות, והכוללים למעלה מ- 80 מהחברות המדורגות ב- Fortune 100.

Citrix
קבוצת אמן הינה המפיצה של מוצרי Citrix בקזחסטן.
חברת Citrix Systems (נסד"ק: CTXS) היא ספקית מובילה של פתרונות מחשוב וירטואלי המסייעת לחברות לספק לעובדיהן שירותי IT כשירות על פי דרישה. החברה, שנוסדה בשנת 1989, משלבת טכנולוגיות וירטואליזציה, רשתות ומחשוב ענן לפרוטפוליו מוצרים מלא המספק למשתמשי הקצה אפשרויות עבודה וירטואליות שונות. למעלה מ-230,000 ארגונים ברחבי העולם סומכים על מוצריה של סיטריקס בבניית סביבות IT פשוטות וחסכוניות יותר. לסיטריקס כ-10,000 חברות שותפות ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. בשנת 2009 עמדה הכנסתה השנתית של החברה על 1.61 מיליארד דולר.

Actimize
קבצת אמן הינה הנציגה של Actimize ברוסיה.
חברת Actimize הינה הספקית העולמית המובילה של פתרונות תוכנה התאמים את צרכי הלקוח בנושא פשיעה פיננסית וסיכונים.
יותר מ 250 לקוחות הכוללים את 10 הבנקים המובילים בעולם להשקעות, חברות וגופים רגולטוריים מסתמכים על Actimize להגדלת התובנה שלהם ללקוחות בזמן אמת לפי התנהגות עובדים, עסקאות ופעילויות שונות.
ב2012 דורגה החברה כמספר 1 בקטגוריות : פתרונות באיסור הלבנת ההון (AML) ואיסור הונאה.

Veriest Serbia
וריאסט סרביה היא מובילה עולמית בתחום ייעוץ, טכנולוגיה, ופתרונות מיקור חוץ, עם מומחיות ייחודית במגוון רחב של שירותים ופתרונות IT.
וריאסט סרביה אשר הוקמה ב2011 מספקת ללקוחותיה שירותים מנוהלים בתחומי הIT, סמיקונדקטורס,AMS, ענן, סייבר ומערכות חומרה-תוכנה מורכבות.
בין לקוחותינו הן חברות Tier 1 מתעשיות שונות כגון צבא, סמיקונדקטורס, חברות תוכנה, חברות פיננסיות ועוד רבים אחרים.


פרויקטים נבחרים
Russia ALFA Bank – DWH, BI, Reporting and Interfaces Platform
ING Bank – DWH and Reporting tool
Rusfinance (Societe Generale) – DWH and Migration
ABN AMRO – DWH and Interfaces Platform
AVTO Bank – Migration, Interfaces platform and SAP integration
Poland GE Money bank – DWH and Interfaces platform.
Pekao S.A. – DWH and Migration.
BZW BK – Data Quality and Connector to CRM.
מבין לקוחותנו המובילים :
שותפים מקומיים:
 סניפים בחו"ל

ניתן ליצור קשר עם מנהל הפעילות הבין לאומית בקבוצת אמן :
מר. שגיא אליהו במייל sagi@aman.co.il


:Our European Contacts are

Poland
.Integral Solutions sp. z o.o
ul. Common 35 lok.1  00-519 Warszaw 
tel: (48 ) 22 692 45 38 
fax:(48) 22 828 33 05
Pawel Borkowski, General Director
Email: integralsolutions@integralsolutions.pl
integralsolutions.pl

Russia
Data Integration Software
Office 8, 16/3, Krasnoproletarskaya str.
Moscow, 127473, Russian Federation
Tel: +7 (495) 645 0201
Fax: +7 (495) 645 0188
Pavel Likhnitskiy, General Director
info@data-integration.ru
www.dis-group.ru

Kazakhstan
Data Integration Software
188, Dostyk Ave
Almaty, 050010, Kazakhstan
Tel: +7 777 780 66 99
Kanat Abirov, Sales Director
kanat_a@dis-group.ru

לפרטים נוספים