חברות בנות/שותפות

אינוקום (InnoCom)
תומר פרי, מנכ"ל

חברת הפצת תוכנה בעלת ערך מוסף (Value Added Distributor) המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת במוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי (בעיקר פתרונות מתקדמים לתחומי התקשורת ואבטחת המידע). מאז הקמתה עובדת אינוקום עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות.
למידע נוסף בקרו ב:www.innocom.co.il

KMS lighthouse
שגיא אליהו, מנכ"ל

חברת KMS lighthouse מספקת פתרונות ידע למצוינות ארגונית, באמצעות מוצרים שיוצרים חווית שירות לקוחות מדוייקת, עקבית ובזמן אמת, בכל ערוצי השירות. בעולם של היום, שבו אורך החיים של מוצרים ומסרים הוא קצר מתמיד, רוב החברות נאבקות עם עדכון מתמיד של העובדים ועם יישום אסטרטגיות שיווק. התוצאה היא יחסי המרה נמוכים למכירות. הפתרונות של Lighthouse מאפשרים לחברות להפוך את האינטראקציות עם לקוחות למכירות, לספק שירות לקוחות אחיד בכל ערוצי השירות, להפוך את העובדים למומחים בתחומם אחרי הכשרה קצרה ולקבל פידבק ולהגיב בזמן אמת. לחברת KMS lighthouse עשרות לקוחות מרוצים בארץ ובעולם, שהתחילו להשתמש במוצר לאחר הטמעה קצרה, של חודשים בודדים. חברת KMS lighthouse מחזיקה בנתח שוק של למעלה מ-80 אחוזים מהמוקדים המשמעותיים בשוק הישראלי ופועלת, בין היתר, בחברות מובילות במשק הישראלי, כגון סלקום, פרטנר, לאומי קארד, בנק מזרחי ותקשוב. KMS lighthouse נבחרה לאחת מ- 100 החברות המשפיעות בעולם בתחום ה- KM של מגזין KMWorld, זכתה ב- Promise Award 2014 של המגזין ונכללה ברשימת ה- Cool Vendors של חברת הייעוץ הנחשבת גרטנר לשנת 2014.
למידע נוסף בקרו ב: www.kmslh.com

וריאסט (Veriest)
משה זלצברג, מנכ"ל


חברת וריאסט סולושנס Veriest Solutions הינה חברה הפועלת בתחום הסמיקונדקטורס ומספקת שירותי דיזיין ווריפיקציה של שבבי ASIC ו- FPGA.
וריאסט נוסדה בשנת 2007 על ידי חגי ארבל. בסיס החברה נמצא בישראל, ויש לה מרכז פיתוח גם בבלגרד, סרביה. לחברה כיום למעלה מ - 70 מהנדסים בארץ ובבלגרד הלוקחים חלק משמעותי בפרויקטים בחזית תעשיית השבבים.
לחברה לקוחות מובילים בתחום הסמיקונדקטורס בישראל ובחו"ל ובניהם חברות בינלאומיות גדולות, חברות בטחוניות וכמו כן גם חברות סטארטאפ העושות את צעדיהן הראשונים בפיתוח שבבים בקידמת הטכנולוגיה.
למידע נוסף בקרו ב:www.veriest-v.com
וריאסט סרביה היא מובילה עולמית בתחום הייעוץ, טכנולוגיה, ופתרונות מיקור חוץ , עם מומחיות ייחודית במגוון רחב של שרותים ופתרונות IT.
למידע נוסף בקרו ב: it.veriest-v.com

סקיורנט סולושנס (Securenet)
חיים קריגר, מנכ"ל

חברת סקיורנט סולושנס מתמחה באספקת שרותי מומחה ותמיכה טכנולוגית במרבית תחומי אבטחת המידע והסייבר. פעילות סקיורנט סולושנס מתבצעת החל משלב התכנון, אפיון, הקמה, ליווי והטמעה לתשתיות ומערכות אבטחת מידע, שרותי סייבר, הקמה ותמיכה במערכות הפעלה, ואספקת פתרונות תוכנה יעודיים.
סקיורנט נוסדה בשנת 1999 ומונה כ40 עובדים. פעילות החברה מוזגה לתוך אמן תוך הובלת תחום הסייבר, ניהול מאובטח של העברת מידע, תכנון והקמת מערכות תשתית מפתח ציבורי (PKI) ופתרונות אבטחת מידע מורכבים בישראל.
למידע נוסף בקרו ב:www.securenet.co.il

איטרניטי (Eternity)
אסף בר, מנכ"ל

איטרניטי הינה מרכז פיתוח ואינטגרציה המתמחה בפרויקטים ובמתן Professional Services.
החברה הוקמה בשנת 2008, ומעסיקה למעלה מ 140 מומחים ומהווה גוף מייעץ ואובייקטיבי שאינו Reseller של מוצרים.
איטרניטי מתמחה באספקת פתרונות עסקיים משלב הייזום, האפיון, הפיתוח, ההדרכה ועד שלב ההטמעה וההשקה, בתחומים הבאים:
Business Intelligence - הקמה ופיתוח של DWH, מערכות מידע למנהלים, מדדים ויעדים, Big Data
Knowledge Management - פורטלים ארגוניים, פורטלי HR, חיפוש, ניהול ידע, ניהול תוכן ומסמכים, הסבות
Rapid Development - פיתוח יישומים מהירים באמצעות פלטפורמות ליישום XRM
Social Network- הקמת רשתות חברתיות פנים וחוץ ארגוניות לעובדים, ללקוחות ולספקים באמצעות YAMMER
התמחות החברה הינה בוורטיקאליים שונים: בנקאות וביטוח, ממשלה ובטחון, תעשיה ומשק, טכנולוגיה והייטק.
למידע נוסף בקרו ב:www.eternity-it.co.il

לפרטים נוספים