ממשקים ויכולות קישוריות

כלל ידוע הוא שכאשר ערך המידע עולה ועלויות הניהול יורדות – הארגון מרוויח ויכול להניב יותר הכנסות מכל לקוח. היכולת של אינפורמטיקה להתממשק לכל מקור תוכן קיים בארגון ומחוצה לו, עם קישוריות מלאה לכל מערכת, מספקת יתרונות אלה לארגון

העלאת ערך המידע הארגוני מתבצעת בבסיסה באמצעות יצירת הערך המוסף של המידע דרך אינטגרציית נתונים. היכולות של אינפורמטיקה להתממשק לכל מקור תוכן קיים בארגון ומחוצה לו, מאפשרות לארגון לבצע שילוב נכון וחכם של כל הנתונים ובכך להפחית עלויות ניהול ולספק מענה מהיר ואמין יותר.
אחת החוזקות של אינפורמטיקה לאורך השנים היתה יכולת הקישוריות המופלאה לכל מקור או יעד. על גבי יכולות אלה, שילבה בשנים האחרונות אינפורמטיקה כלים רבים.
כל מערכת ומוצר, בארגון ומחוצה לו, המנהלים או מנתחים מידע, מתבססים על יכולות שילוב נתונים ממערכות הבסיס (אינטגרציה, ETL).

יכולת קישוריות זו הופכת למהותית לכל ארגון שמקבל בכל יום אלפי החלטות על בסיס אותו מידע, בין אם כחלק מהמערכות התפעוליות או על סמך אנליזות, דו"חות BI, קמפיינים וכיו"ב.
אינפורמטיקה מספקת מגוון אדיר של ממשקים ויכולות חיבוריות למקורות המידע והתוכן האלו. הקישוריות של אינפורמטיקה מאפשרת לה לשמש כנקודת אינטגרציה כוללת בארגון באמצעות ממשק GUI פשוט. יכולות אלו כוללות התממשקות לכל סוגי בסיסי הנתונים
וה- Big Data, ליישומים ארגוניים דוגמת ERP ו-CRM בארגון או בענן, מחשבי MainFrame
ו- AS-400, מערכות מסרים, Web Services, קבצים, פורמטים ייעודיים, רשתות חברתיות ועוד מגוון רחב של מקורות תוכן ומידע.

read more
על בסיס יכולות הקישוריות שלה, מספקת אינפורמטיקה, פלטפורמה מלאה של שירותים, החל בפתרונות טכנולוגיים (כגון ETL, ממשקים, קישוריות, אינטגרציית נתונים ותהליכים, המשך בפתרונות תשתיתיים (ארכוב, אפליקציות מידע, ערבול נתונים, שיפור ביצועים וגיבוי נתונים) וכלה במתן כלים שימושיים כמו כלי טיוב ואיכות נתונים, אנליזות נתונים, MDM וכלי תחקור, למשתמשים עסקיים, אנליסטים ומנתחי מערכות.

תן לאינפורמטיקה לבצע עבורך את אינטגרציית המידע המושלמת, לניהול יעיל ואמין יותר של כלל הנתונים בארגונך.

לפרטים נוספים

מוצרים קשורים

image01