איכות וטיוב נתונים בארגון

נתונים איכותיים הם נכס לארגון ותורמים למקסום התוצאות העסקיות ומזעור הטעויות. אם עד כה רק דאגתם למערכות המידע שלכם ולכלי BI אך הזנחתם את הטיוב בדרך – אתם צריכים להכיר את כלי איכות וטיוב הנתונים של אינפורמטיקה

נתוני מערכות הארגון הם לב ליבו והדרך שלו להבין ולתקשר עם הלקוחות. בעיות באיכות הנתונים נוצרות בשל תאימות לקויה בין מערכות, הזנה לא נכונה של הנתונים ושינויים של הלוגיקה העסקית.
כאשר הנתונים "מזובלים", משאבים רבים מתבזבזים ואנו מאבדים את הקשר עם הלקוח. בעיה זו מובילה בהכרח לקבלת החלטות עסקיות לא נכונות, ריבוי שגיאות וכשלים בתהליכים העסקיים, הוצאות מיותרות, ניהול סיכונים לא נכון ואי עמידה בתנאי הרגולציה.

פעילות איכות הנתונים בקבוצת אמן נשענת על מומחיות וניסיון רב בשימוש בכלי התוכנה המוביל ביותר בעולם, מבית אינפורמטיקה, המאפשר לממש מחד את ביצוע התחקור והעלאת הבעיות במידע במנגנון חכם ומאידך לבצע תיקונים וטיוב המידע הבעייתי בצורה פשוטה ויעילה.
פלטפורמת אינפורמטיקה הינה אוסף של כלים ויכולות המאפשרים לאנשי הפרויקט לספק את התוצרים בזמן מהיר ובאיכות גבוהה.

מה כוללים פתרונות איכות וטיוב המידע של קבוצת אמן?
  • פתרון למשתמש עסקי/אנליסט – באמצעות Informatica Data Quality Analyst - ניהול איכות נתונים על ידי המשתמש העסקי
  • תחקור נתונים - אינפורמטיקה מאפשרת שיפור איכות הנתונים בארגון באמצעות Data Quality Analyst. הכלי מאפשר לעובדים שאינם נמנים על צוות ה-IT לחולל חוקים עסקיים בכוחות עצמם ואף להיעזר בסט חוקים עסקיים מובנה
  • ייעוץ, הכוונה ואפיון לפרויקטי טיוב ואיכות נתונים במגוון סקטורים במשק
  • הקמת מרכזי איכות נתונים ארגוניים לשימור הידע והמתודולוגיות
  • ביצוע פרויקטי איכות נתונים מלאים


read more
יישום פתרונות איכות וטיוב נתונים של אינפורמטיקה יספק ללקוח חיסכון משמעותי במשאבים, עמידה בתנאי הרגולציה, קבלת החלטות נכונה המבוססת על נתונים מדויקים ואמינים והורדת הסיכון בפעילות העסקית על ידי הורדת כמות השגיאות.

לפרטים נוספים

מוצרים קשורים

image01