מאמרים


יוני גרינשפון, מנהל תחום שירותי

אינטגרציית מידע בקבוצת אמן,

מדבר על תחום הטפסים הדיגיטלייםמהם החידושים והמגמות בתחום הטפסים הדיגיטליים כיום?

“בעידן שלנו, השימוש בניירות הפך לכל כך מיושן ולא אופנתי וברמה הארגונית הטפסים הדיגיטליים הם אלה שתופסים את מקומם. כיום, אנחנו יכולים למצוא כמעט בכל חנות או מוקד תמיכה ושירות משטח דיגיטלי עליו אנו חותמים, המחליף את ה-hard copy. הטפסים הדיגיטליים חוסכים לא רק כסף, אלא זמן, משאבים, חשמל וכמובן גם רבות מההיבט האקולוגי. המגמה כיום בתחום הזה היא להעביר את אנשי השטח לעבוד בצורת טפסים דיגיטליים, בדיוק כפי שניתן למצוא במוקדי השירות. המטרה היא לספק לאנשי השטח, כגון אנשי מכירות, מתקינים וכדומה, את האפשרות לשאת איתם טאבלטים ובאמצעותם להחתים או להמציא ניירת ללקוח. כל זאת חוסך המון עבודה, זמן וכסף וגם יישמר באופן אוטומטי בארכיון החברה.”


מהן המלצותיך ללקוח המעוניין להיכנס לתחום הטפסים הדיגיטליים?

“ארגונים אשר אינם משתמשים בטפסים דיגיטליים צריכים להבין שהגיע הזמן להתקדם ולהיכנס לתחום. הייתי ממליץ ללקוח חדש לבחור מערכת לניהול פלטים ארגוניים (Output Management) לניהול הטפסים הדיגיטליים. מערכת זו עונה על כל סוגיות הטפסים והמסמכים בארגון, מקצה לקצה. חשוב לבדוק במערכת לניהול פלטים ארגוניים שהיא תתחבר ביעילות לאתר החברה ולטפסים הדיגיטליים המצויים בה. כדאי לבחור מערכת אשר אינה מצריכה פיתוח של ממשק בין אתר החברה לבין המערכות התפעוליות ואשר עושות את החיבור הישיר בין הטופס הדיגיטלי למערכות של החברה.”


מהו “טיפ הזהב” שלך ללקוחות?

“הטיפ שלי הוא לבחור במערכת גמישה ומודולרית שתאפשר לך לבצע שינויים והתאמות בקלות, ללא צורך בהתערבות נוספת. בעבודה עם כל כך הרבה מידע ונתונים, כדאי לבדוק שהפיתוח של המערכת קל ומהיר ומספק את היכולת לבצע פעולות בצורה הטובה ביותר.”


ספר על פעילות FormIT באמן

“מערכת ה-FormIT המפותחת ומשווקת באמצעות קבוצת אמן, מציעה פתרון חדשני ומוכח אשר מאפשר לארגונים ליצור, לערוך ולהפיץ פלטים ומידע ארגוניים כגון חשבוניות, מכתבי לקוחות, טפסים, מסמכים, דפי פירוט, קבלות ומסמכים שיווקיים במגוון ערוצי הפצה ללא תלות בספקים חיצוניים. מערכת ה-FormIT מאפשרת לארגונים לאסוף מידע מהמערכות הפנימיות באמצעות מנוע אינטגרציה, ללא כתיבת קוד וליצור מהם מסמכים מוכווני-לקוח, תוך העברתם ללקוח ללא צורך בבתי דפוס ובהפקה חיצונית. מערכת זו עושה שימוש במנועי אינפורמטיקה. המערכת נותנת פתרון מקצה לקצה בעולם הפלט - החל מהרכבת המסמך, עיבוד הנתונים ועיצובו, שמירתו בארכיון ייעודי חכם של המערכת עצמה או התממשקות לארכיון הארגוני ועד הפצתו במגוון ערוצי הפצה. בנוסף, היא גם מטפלת הן ביישומי BATCH והן ביישומי ONLINE ונותנת מענה ליישומים שונים ותהליכים עסקיים מגוונים.” לפרטים נוספים