חדשות

איתי זיידל מונה למנהל מכירות באינוקום מקבוצת אמן


איתי זיידל (38) מונה למנהל מכירות באינוקום מקבוצת אמן. במסגרת תפקידו יהיה אחראי איתי על ניהול מכירות ושיווק פתרונות האבטחה והסייבר של Kaspersky ו-Proofpoint, מוצרי אבטחת המידע והסייבר המובילים והמתקדמים בשוק. במסגרת הצמיחה של אינוקום בשנה האחרונה הגיע איתי על מנת לפתח בארץ את הפתרונות המובילים הללו.

זיידל מחזיק בניסיון עשיר בתחום המכירות והפיתוח העסקי. בעברו שימש בתפקידי ניהול מכירות רבים ובשנים האחרונות שימש כמנהל מכירות בקליקוויו ישראל.
זיידל מחזיק בתואר ראשון בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.


אודות אינוקום
חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint, , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.ilלפרטים נוספים