חדשות

קבוצת אמן השלימה פרויקט מקיף לשדרוג מערכות בחברת TVMania
*היקף הפרויקט מוערך בכ-400 אלף ש"ח*

חברת TVMania הפעילה בתחום הדפסות מותגים וביגוד בחרה בחטיבת הפיתוח והיישומים של קבוצת אמן לפרויקט מקיף לשדרוג מערכות החברה בעזרת טכנולוגית ההסבה של חברת Gizmox, אשר תאפשר להסב את מערכת המידע המרכזית של החברה לקשר B2B עם השותפים העסקיים של החברה. הפרויקט שנמשך כחצי שנה, הסתיים בימים אלו והיקפו מוערך בכ-400 אלף ש"ח.
בעזרת הפלטפורמה החדשה ושימוש במנוע הסבה אוטומטי, שידרגה החברה את המערכת הישנה הקיימת בטכנולוגית ASP (מייקרוסופטית) ששפת התכנות שלה אינה נתמכת כיום לטכנולוגיה .Net שיטת היישום בעזרת גיזמוקס ואמן, איפשרה המשך שימוש במערכת המידע המרכזית תוך כדי הפרויקט, והוכיחה חיסכון משמעותי בזמן ההסבה והפיתוח ובמשאבים.
TVMania הינה חברה מובילה בתחום האופנה, המעצבת ומייצרת מגוון רחב של פריטי לבוש ואביזרי אופנה המשרתת רשתות קמעונאיות מובילות, חנויות, סוחרים מקוונים ועוד ברחבי העולם עם פתרון מקצה לקצה. החברה פעילה מאז שנת 1997 ומספקת מענה מהיר לצרכי השוק הדינמי ומעניקה שירותים למאות לקוחות בכל רחבי אירופה.
"בזכות הסבת המערכת החצי אוטומטית ויישום ההסבה על-ידי המומחים של קבוצת אמן, הצלחנו להתגבר על הקשיים שהיו טמונים בעבודה בטכנולוגיה לא נתמכת וישנה ולהוריד את רמת סיכון ולהעלות את שביעות רצון המשתמשים שיוכלו להנות מסביבה טכנולוגית חדישה יותר. אנו שבעי רצון מההסבה מכיון שהיא מקלה על תהליכי העבודה, מאפשרת עבודה רציפה ומפחיתה את החשש מקריסה בשל באגים או אי תאימות", מציין, שגיא אקשטיין, מנהל הטכנולוגיות בחברת TVMania.
"כשגילינו ש-TVMania מחפשת פתרון להסבת המערכת הקיימת, שידע לחבר בין המערכות השונות ויאפשר להתגבר על סיכוני מערכות המידע, ידענו שיש לנו את הפתרון המושלם להציע להם", אמר פרי פוירשטין, סגן מנהל חטיבת פיתוח ויישומים פיננסים בקבוצת אמן. "ביצוע הסבה בעזרת טכנולוגית גיזמוקס מאפשר חיסכון משמעותי בזמן וכסף, ומעל לכל מוריד משמעותית את הסיכון בפיתוח מערכת חדשה כתחחליף לישנה".לפרטים נוספים