חדשות

קבוצת אמן הטמיעה את פתרונות השליטה והבקרה של HP ומיקרוסופט בביטוח הראל

חברת הביטוח הראל בחרה במחלקת השו"ב בחטיבת התשתיות של קבוצת אמן לתכנון, תמיכה ותחזוקה של מערכות השליטה והבקרה של HP ומיקרוסופט בארגון. הפרויקט, שהחל ביוני 2015, עלה לאוויר בסוף אוגוסט וארך כשלושה חודשים .

בהראל ביטוח פועלים בתקופה האחרונה לשידרוג ניטור התשתיות הארגוניות, ובכללם ניטור השירותים העסקיים. לאחר בחינת החלופות הקיימות, החליטו בארגון לבחור במומחים של קבוצת אמן להחלפת מערכות השליטה והבקרה של IBM למערכות מתקדמות מבוססות פיתרונות של HP ומיקרוסופט הכוללות בין היתר: BSM ללקוח, כלי CMDB מתקדמים לניטור תשתיות וכן חווית משתמש אמיתית.

מערכות ה-CMDB ((Configuration Management Database של חברת HP מהווה מאגר נתונים לכלל מערכות השו"ב (שליטה ובקרה) בארגון, ומסייעת במיפוי כלל מערכות ה-IT הארגוניות. מטרתה של המערכת תהיה לגלות ולמפות שירותים עסקיים בהראל ביטוח, למטרות ניהול שינויים, תצוגות, ניהול קונפיגורציה, ניטור ועוד. מערכת ה-BSM (Business Service Management) של חברת HP מקשרת באופן דינאמי בין שירותי IT לבין תשתית ה-IT. ברגע בו מתקבלת התראה על בעיה או תקלה במערכות, המערכת מסייעת למפות את איזור התקלה במהירות וכך נחסך זמן יקר.

על פי אמיר לוי, מנהל התשתיות באגף מערכות המידע בהראל חברה לביטוח: "החלטנו לשדרג את מערכת השו"ב שלנו כדי לתת מענה טוב יותר לניטור תשתיות הארגון. כאשר המומחים של אמן הציגו בפנינו את היכולות של מערכות HP ומיקרוסופט המתקדמות, ידענו שמצאנו את הפתרון הנכון לנו מבחינת שליטה ובקרה. בגלל אילוצים פנימים, הפרויקט נדרש לעלות לאוויר תוך שלושה חודשים ואני חייב לציין את הצוות של אמן שעשה ימים כלילות לעמידה בלוחות הזמנים והתפוקות להם התחייבו"

חיים קריגר, מנהל פעילות השו"ב בקבוצת אמן, אמר: "פתרונות השו"ב של חברת HP ומיקרוסופט מספקים שקיפות מלאה למצב התשתיות בארגון ה-IT, תקשורת, חומרה, אפליקציות, וניטור השירותים העסקיים של הארגון ותורמים לניהול נכון של מערכות המידע האפליקטיביות בארגון, להעלאת רמת השירות של מערכות המידע ללקוחות ולחיסכון בעלויות. ללא תמיכה והבנה של צוות המחשבים של הראל לא היינו יכולים לעמוד בלוחות הזמנים שהגדרו לנו, ואנו שמחים כי הראל בחרה בפתרונות אלו, ובטוחים כי יסייעו לה בשיפור וייעול השירות שהם מספקים ללקוחותיהם."לפרטים נוספים