חדשות

בשנה העשירית ברציפות: אינפורמטיקה מובילה את ריבוע הקסם של גרטנר בתחום אינטגרציית מידע לשנת 2015


היכולת לרתום ביעילות ובהיגיון את הנכס הכי יקר בארגון – הנתונים שלו הינה אתגר קריטי עבור כל ארגון בעולם המסתמך על נתונים לקבלת החלטות עסקיות וליצר יתרון תחרותי. בהיבט זה, דו"ח גרטנר Magic Quadrant for Data Integration Tools לשנת 2015 מציע מספר תובנות חשובות, המרכזית שבהן היא שענקית אינטגרציית המידע Informaticaצויינה כמובילת התחום בפעם העשירית ברציפות, הן מהיבט של יכולת ביצוע, והן מבחינת חזון החברה.

"הדוח האחרון של גרטנר מעיד על המיקוד הגבוה של אינפורמטיקה באינטגרציית מידע, פורטפוליו מוצרים סינרגטי, והיכולת לשלב חדשנות טכנולוגית עם צרכים עסקיים," אמר ינאי מילשטיין, מנהל תחום אינפורמטיה בקבוצת אמן. "אנו מאמינים שמידע מובחר מביא לפעילות עסקית מוצלחת, ולכן ארגונים שישימו דגש על איכות המידע יהיו בעלי היכולות להיות הטובים ביותר בתחומם, ודאי וודאי בעולם חדש זה של ביג דאטה ו-IT היברידי המשלב טכנולויות מבוססות בענן ."בין נימוקי הזכייה של אינפורמטיקה:

גמישות בפיתוח – כלים שמקלים על ארגונים במחלקות הIT ובמחלקות העסקיות לתפעל, ולעשות שימוש חוזר Reuse במהירות וביעילות במידע.
גמישות ארגונית – תמיכה בכמויות גדולות ומורכבות של מידע, תוך שיפור אמינות, זמינות ותובנות עסקיות .
אמון תפעולי – חזון ותובנות אל תוך תהליכים עסקיים קריטיים באמצעות בחינה וניטור אוטומטיים של אינטגרציית הנתונים.
שימוש בחדשנות ליצירת יכולות עסקיות תחרותיות – תמיכה בגורמים הבולטים בעולם המחשוב הארגוני כגון: ביג דאטה, Real Time, מחשוב ענן ומחשוב היברידי.
לפרטים נוספים, ניתן להוריד את דוח גרטנר Quadrant for Data Integration Tools לשנת 2015,
https://www.informatica.com/data-integration-magic-quadrant.html?source=News-Release#fbid=Lay2OT-pKtz

לפרטים נוספים