חדשות

קבוצת אמן משיקה את פתרון B2B לקבלת מידע מהמסלקה

המוצר החדש נשען על מערכת ForB של אמן להתממשקות למסלקה הפנסיונית זיו אברמוביץ', מנהל חטיבת היישומים הפיננסים בקבוצת אמן: יחסוך זמן וכסף


קבוצת אמן השיקה בימים האחרונים מוצר משלים לפתרון ForB שלה, המאפשר התממשקות למסלקה הפנסיונית ושליחת בקשה לקבלת מידע פנסיוני מלא, תוך זמן קצר באופן מקוון. חברת הביטוח מנורה מבטחים כבר בחרה להטמיע את הפתרון בהצלחה. כאמור זהו מוצר משלים למוצר הפועל כבר בהצלחה בגופים הפיננסים המובילים בשוק.


מטרת מערכת B2B החדשה היא לאפשר לאנשי הייעוץ הפנסיוני בגופים הפיננסים השונים לאפשר שירות ללקוחותיהם של מידע על המוצרים שלהם, לטובת ממשקים מול מערכות המידע התומכות ייעוץ בהמשך, ולהציע להם פתרון פיננסי כולל מתוך מטרה לשמר אותם כלקוחות.

על פי זיו אברמוביץ', מנהל חטיבת היישומים הפיננסים בקבוצת אמן: "המוצר החדש שלנו מהווה שלב נוסף בשיפור הקשר שלנו עם המסלקה הפנסיונית, לטובת כלל הגופים הפיננסים בישראל. המוצר החדש יאפשר לגופים השונים לעמוד בכללי הרגולציה לגבי מתן דיווחים מאוחדים ביתר קלות, כך שישפר את השירות לעמיתי הארגון ויחסוך בזמן וכסף", הסביר אברמוביץ'.

לדבריו, מאחר והמוצר החדש מבוסס על יכולות ההתממשקות למסלקה של ה-ForB של החברה, יש באפשרותה להציג יכולות גבוהות כבר מהשלב הראשוני. "עם מוצר זה אנו יכולים לספק פתרון אמין ויציב לתמיכה ולניהול של תהליכים עסקיים הנדרשים בעבודה עם כמות נתונים, מידעים וממשקים מרובים," ציין אברמוביץ'.

באמצעות B2B של אמן יכולים הגופים ליצור בקשה מרוכזת, המועברת על ידי העמית דרך אתר האינטרנט, או באמצעות מערכת ייעוץ, הנשלחת אל כלל הגופים המנהלים חסכונות פנסיה במדינת ישראל, אשר מחויבים בהעברת המידע תוך שלושה ימי עסקים. כחלק מבקשת המידע מועבר גם "אימות" המאשר שקיים ייפוי כוח בתוקף, לבקשת הנתונים בשם הלקוח.

המידע המתקבל מהמסלקה הפנסיונית מכיל את רשימת כל המוצרים הפנסיונים שיש לחוסך, הפעילים ואלו שאינם פעילים, תוך פירוט מלוא הנתונים בכל מוצר: סכומים צבורים, הפקדות חודשיות, דמי ניהול, כיסויים ביטוחים ועוד.לפרטים נוספים