חדשות

אינוקום מקבוצת אמן תפיץ ותייצג בישראל את פתרונות ניהול הזהויות של Centrify

אינוקום, זרוע המוצרים של קבוצת אמן, מקבוצת ה-IT הגדולות בישראל, חתמה על הסכם ייצוג והפצה עם חברת אבטחת המידע Centrify, המספקת פתרונות לניהול הזהויות והגישה למערכות הארגון (Identity & Access Management). במסגרת ההסכם אינוקום תפיץ ותתמוך בפתרונות החברה בישראל.

החברה האמריקאית, שהוקמה בשנת 2004, היא מהמובילות בעולם בתחום ניהול הגישה והזהויות בארגון.  Centrify, המשרתת מעל ל-5000 לקוחות ברחבי העולם, דורגה כמובילה שנה שלישית ברציפות בתחום ה-IDaaS (Identity and Access Management as a Service) על פי דו"ח גרטנר האחרון וכמובילת תחום ה-Privileged Identity Managment על ידיThe Forrester Wave: Privileged Identity Managment.

פתרונותיה של Centrify מספקים לארגון ניהול קל, פשוט ואוטומטי של הגישה אל המערכות והיישומים הארגוניים ללא פגיעה בביצועים, גישה קלה ומאובטחת לפתרונות הענן המובילים בעולם (היברידי וציבורי), אבטחה לפתרונות Big Data, הטמעת מערכות המספקות אישורי כניסה למערכות ארגוניות ומבוססות Multi-Factor Authentication, התאמה לכללי הרגולציה ועוד.

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן: "אינוקום פועלת כל הזמן על מנת לזהות תחומים ומוצרים חדשים בתחום הסייבר. אנחנו משקיעים רבות במחקר על ארגונים וסטרטאפים חדשים שיכולים לענות על צרכי לקוחותינו ולקוחות פוטנציאלים.
לאחר שזיהינו צורך הולך וגובר בשוק הישראלי בפתרונות מתקדמים לניהול הגישה והזהויות בארגון, חתמנו על הסכם עם Certify, מהחברות המובילות בתחום. פתרונות Certify משרתים אלפי לקוחות אנטרפרייז ברחבי העולם ומספקים להם ניהול קל, פשוט, נוח ומאובטח של הגישה לכלל יישומי הארגון. אינוקום תמשיך לשדרג את פרוטפוליו החברות שהיא מציעה ללקוחותיה עם חברות האבטחה והסייבר המובילות בעולם".

"אינוקום היא מהחברות המובילות בישראל בתחום אבטחת המידע" כך סיפרה ג'ינס בהטיה, מנהלת ערוצים אזורית ב-Centrify. "שיתוף הפעולה שלנו עם אינוקום משמש עבורנו כאבן דרך חשובה להרחבת פעילותנו בישראל במגוון ארגונים בכל הגדלים והחדרת פתרונותנו המובילים כגון Multi-Factor Authentication, ניהול הזהויות בנייד ובנייח ועוד."

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383לפרטים נוספים