חדשות

 אסף שפר מונה למנהל מכירות מיקרוסטרטג'י בקבוצת אמן

אסף שפר (44), מנהל מכירות Data Products באמן, מונה גם לנהל את מכירות מוצרי ה-BI  בקבוצת אמן, מקבוצות ה-IT הגדולות בישראל. במסגרת תפקידו אחראי אסף על מכירות מוצרי ניהול המידע המיוצגים על ידי קבוצת אמן, עם דגש על ניהול וייצוג פתרון ה-BI מיקרוסטרטג'י, המספק פתרונות End-to-End לניתוח נתונים.

לאסף ניסיון של למעלה מ-17 שנה בתחום המכירות. בעברו כיהן כמנהל מכירות אינפורמטיקה בקבוצת אמן, בתפקידי ניהול בתחום המכירות ב-SRL, דירקטור מכירות ושיווק ב-PNM Soft, מנהל מחלקת שיווק ומכירות ב-Scepia ועוד.

ינאי מילשטיין, מנהל מחלקת Data Products בקבוצת אמן: "כיום אמן מייצגת ומשווקת שני פתרונות ניהול -Data מובילים בעולם, המספקים מענה מקיף ללקוח בכל הקשור למידע הארגוני שלו.  MicroStrategyמביאה בשורה אמיתית לארגונים עם פתרון מהיר, מודולרי וחדשני עם יכולות ארגוניות מוכחות ושילוב פתרונות ה-Big Data  באותה החבילה. אסף משדרג ועוזר לנו לספק ללקוחותינו את הערך המוסף הדרוש להם. אני מאחל לאסף הרבה בהצלחה בתפקידו החדש".

אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה, ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), BI, Big Data, דיגיטל סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, Cyberark, Arista ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

 

לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383
לפרטים נוספים