חדשות

אינוקום מקבוצת אמן דורגה כאחת משלושת המפיצות המובילות של פתרונות Citrix ב-EMEA

זאת השנה השנייה ברציפות שהחברה נבחרת כאחת משלושת המפיצות המובילות, לאחר ששנה שעברה נבחרה כמפיצה המובילה

אינוקום, זרוע המוצרים של קבוצת אמן, מקבוצת ה-IT המובילות בישראל, דורגה על ידי Citrix העולמית, המספקת פתרונות Workspace as a service, כאחת משלושת המפיצות המובילות של פתרונות החברה מתוך כ-200 מפיצים ב-EMEA. זאת השנה השנייה ברציפות שאינוקום נבחרת כאחת המפיצות המובילות של פתרונות החברה, לאחר ששנה שעברה נבחרה ברוב קולות כמפיצה המובילה של Citrix ב-EMEA.


Citrix
היא מובילה עולמית בתחום סביבות העבודה הניידות. החברה מספקת פתרונות וירטואליזציה, ניהול מובייל עסקי, תקשורת ושירותי ענן. פתרונות סיטריקס מספקים ניידות עסקית דרך סביבת עבודה מאובטחת ופרטית, המספקת למשתמשיה גישה מיידית לאפליקציות, דסקטופים, מידע ותקשורת בכל מכשיר, על כל רשת ושירות ענן. עם הכנסות שנתיות של 3.28 מיליארד דולר בשנת 2015, פתרונות סיטריקס נמצאים בשימושם של מעל ל-400,000 ארגונים ומעל ל-100 מיליון משתמשים בעולם.


תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן
:
"אנחנו גאים מאוד בהכרה של
Citrix בביצועים שלנו שנה אחרי שנה. כחברה המובילה בתחומה, Citrix מספקת מעטפת פתרונות הממנפים את הארגון ומאפשרים עבודה קלה ונוחה מכל מכשיר שרוצים. אינוקום מספקת את הידע המקצועי והניסיון הנדרש שמתשלב בצורה אופטימלית עם הפתרונות המובילים של Citrix. כך מקבל הלקוח את החבילה המושלמת בשביל הארגון שלו".

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

 

 

לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383

 

לפרטים נוספים