חדשות

ביטוח ישיר בחרה בפתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה למניעת זליגת מידע רגיש

פתרון ה-Data Masking של אינפורמטיקה מונע מצוותי פיתוח ו- QA העובדים עם מערכות הליבה הארגוניות גישה לנתונים רגישים אודות לקוחות החברה. שילוב הטכנולוגיה מאפשר לביטוח ישיר לעמוד בדרישות הרגולציה ובחוק הגנת הפרטיות

ביטוח ישיר, מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל, בחרה בפתרון ה-Data Masking (ערבול נתונים) של אינפורמטיקה, הספקית המובילה של פתרונות אינטגרצית נתונים המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן. בעזרת הפתרון תמנע ביטוח ישיר חשיפה למידע רגיש אודות לקוחותיה על ידי גורמים לא מורשים כאשר מבוצעות פעילויות של פיתוח ובדיקות QA במערכות החברה. פתרון ערבול הנתונים מאפשר לצוותים לעבוד ללא הפרעה ללא אפשרות לצפות בנתונים אמיתיים. הפרויקט, שעלותו מוערכת במאות אלפי דולרים, ימשך כשלושה חודשים.

ביטוח ישיר מפתחת ומשפרת באופן עצמאי את מערכות הליבה של הארגון, בשל כך צוותי הפיתוח וה-QA עלולים להיחשף לנתונים רגישים אודות לקוחות וכן לזליגת מידע עסקי. על מנת למנוע זאת, ביטוח ישיר פיקחה עד כה באופן הדוק וצמצמה את הגישה של הצוותים באופן תמידי, וכך נוצרו עיכובים אשר מובילים לפגיעה בביצועים ובעבודה השוטפת. בנוסף, כחברת ביטוח אשר נסחרת בבורסה חלות על החברה רגולציות רבות כגון חוק הגנת הפרטיות, SOC, PCI וחוזר ניהול סיכוני סייבר. על מנת שביטוח ישיר תוכל להימנע מעיכובים ולעמוד בכללי הרגולציה, נבחר פתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה.
פתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה, ה-Data Masking, מאפשר מיסוך פיזי ודינאמי של המידע הארגוני. הפתרון מספק לארגונים מגוון יכולות הממנפות את אבטחת המידע הפנימית שלו, כגון ביצוע מעקב על הגישה לבסיסי הנתונים ועל פי זאת להגבלים ואף לחסום גישה לגורמים לא מורשים ; יכולת זיהוי למקור הפניה ; הצפנת וערבול נתונים רגישים באופן חכם כך שהלוגיקה נשמרת ועוד. הפתרון, שעומד בדרישות הרגולציה, מאפשר לארגונים לעבוד ללא חשש לפגיעה במידע הארגוני או בפרטיות לקוחותיהם.

ודים ריפטין, CTO ושלי בראונשטיין, מנהלת תחום ניהול סיכונים ואבטחת מידע בביטוח ישיר: "ביטוח ישיר היא חברה שמאמצת טכנולוגיה מתקדמת על מנת לתת שירות מצוין ללקוחות החברה וללקוחותיה הפוטנציאלים. החברה הינה פורצת דרך בתחום הדיגיטל בארץ בכלל ובקרב חברות הביטוח בפרט. אנחנו רואים כערך עליון את נושא שמירת הפרטיות של לקוחותינו ומתן שירות איכותי ויעיל. לאחר בחינת מספר פתרונות לערבול נתונים על ידי פרמטרים קשיחים נבחר הפתרון של אינפורמטיקה כמתאים לנו ביותר. פתרון ערבול הנתונים של אינפורמטיקה מאפשר לחברה לייצר נתוני דמה בסביבות הנמוכות ללא פגיעה בשלמות, אמינות וזמינות הנתונים. באופן זה אנו מבטיחים את פרטיותם של לקוחותינו ועמידתנו בדרישות הרגולציה והחוק".

יפעת עומר, מנהלת מכירות אינפורמטיקה בקבוצת אמן: "היתרון המובהק של אינפורמטיקה הוא שבעזרת פתרון אחד יכולים הארגונים לבצע אינטגרציית נתונים, Big Data, מיסוך נתונים, TDM ו-MDM. ביטוח ישיר תיהנה מטכנולוגיה שתאפשר לצוות הפיתוח והבדיקות שלה לעבוד ללא הפרעה וללא גישה למידע פרטי ורגיש".

אודות אינפורמטיקה:
אינפורמטיקה היא הספקית העצמאית המובילה בעולם של תוכנות אינטגרצית נתונים. ארגונים ברחבי העולם נסמכים על יכולותיה של אינפורמטיקה למקסם תשואות על נתונים ולמנף את נכסי המידע שלהם באופן מלא. למעלה מ- 5,000 ארגונים ברחבי העולם סומכים על אינפורמטיקה על מנת למנף את משאבי המידע שלהם בין אם הפתרון פועל On Premise, בענן או ברשתות חברתיות. אינפורמטיקה מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן מזה 15 שנים. בין לקוחות אינפורמטיקה בישראל: כל חברות הסלולר והאשראי הישראליות, קופ"ח מכבי, שופרסל, YES, HOT, יחידות צבאיות ומשרדי ממשלה.

אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה, ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), BI, Big Data, דיגיטל סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, Cyberark, Arista ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

 

לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383

 
לפרטים נוספים