חדשות

 מתרחבים גלובאלית:
קבוצת אמן רכשה את חברת היעוץ הבריטית DBFS

החברה מספקת שירותי ייעוץ גלובאליים לסקטור הפיננסי

קבוצת אמן, מקבוצות ה-IT הגדולות בישראל, הודיעה על רכישת את חברת DBFS הבריטית, המספקת שירותי יעוץ, אינטגרציה ושירותי מומחים לגופים פיננסיים, עם התמקדות בשוק ההשקעות. בין לקוחותיה של DBFS  נכללים כ-40 הגופים הפיננסים המובילים בבריטניה, ביניהם HSBC, ING, קרנות גידור הגדולות בעולם, הבורסה הלונדונית ועוד רבים אחרים. 

החברה, שהוקמה בשנת 1996,  מובילה כיום את שוק היעוץ בניהול סיכונים  ורגולציה בבריטניה ומבצעת פרויקטים רבים גם ללקוחות נוספים באירופה. החברה תשמש כאבן היסוד להרחבת הפעילות של קבוצת אמן בבריטניה ומערב אירופה ולמינוף אמן כמובילה בתחום היעוץ, האינטגרציה והפתרונות בעולם הפיננסי.

DBFS מספקת מגוון שירותים רחב ומקיף ומומחיותה בין השאר היא בתחומים כגון: התאמה לחוקים ולשינויים רגולטורים, שירותי Front Office, ביצוע פעולות (Operations), פיתוח טכנולוגיה מתקדמת (פינטק) , שירותי מומחים ועוד. 

DBFS תמשיך לעבוד בבריטניה ותשמש כשלוחה ראשונה של קבוצת אמן במערב אירופה. הצטרפותה של DBFS לקבוצת אמן ישדרג מאוד את כלל הידע הצבור בקבוצה ובכלל כך גם בישראל, ויאפשר ללקוחות כלל הקבוצה ליהנות מניסיון בשווקים אלו ללא קשר למקום מושבן.  

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן: "אנחנו שמחים לצרף את DBFS, מהחברות המובילות בתחום השירותים לעולם הפיננסי בבריטניה, למשפחת אמן. הניסיון והידע הרב של החברה תספק לנו את הידע והיכולת לחזק את מעמדנו כמובילים בתחום הפתרונות לעולם הפיננסי. בנוסף, אנחנו נספק ל-DBFS את התמיכה כדי להמשיך ולהיות שחקן מרכזי בשוק הבריטי".

שגיא אליהו, מנהל הפעילות הבינלאומית בקבוצת אמן ציין כי הרכישה תסייע לנו להגדיל את הנוכחות שלנו במערב אירופה ולהציע סל פתרונות רחב לחברות הפיננסים בבריטניה ובכלל. 'היה חשוב לנו לאתר גורם מוביל בשוק הבריטי כמו DBFS על מנת להמשיך להוביל את תחום הרגלוציה וניהול סיכונים שהיום הם בליבת הפעילות של חברות הפיננסים. אני משוכנע שהתשתית הזו תאפשר לנו גם לאחר היפרדות השוק האנגלי מהשוק הארופאי המשותף במתכונתו כיום (ה- Brexit ) לקבל הזדמנויות רבות להתרחבות". 

אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1500 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה, ניהול ידע, אפיון ועיצוב ממשקי משתמש (UX), BI, Big Data, דיגיטל סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Microstrategy Palo Alto Networks, Good Technology, Cyberark, Proof point, Rubrikועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP יבמ ועוד. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

 

לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383

לפרטים נוספים