חדשות

JobInfo השיקה אתר חדש עם מתיחת פנים עיצובית והתאמה למובייל בסיוע Aman UI&Design

Aman UI&Design מקבוצת אמן, המתמחה בתכנון ועיצוב ממשקי משתמש, עיצבה את האתר החדש של חברת ההשמה JobInfo, כולל התאמתו למובייל. הפרויקט, שעלותו מוערכת בעשרות אלפי שקלים, נמשך שנה והסתיים לאחרונה.

האתר הקודם של JobInfo לא הותאם לצפייה באמצעות המובייל, ולכן היה צורך בשדרוגו, עיצובו מחדש והפיכתו לרספונסיבי. באתר החדש יכולים אלפי מחפשי עבודה בתעשיית הייטק לבצע מגוון פעולות כגון: חיפוש משרות, להתעדכן בנתוני שכר, לקבל טיפים למציאת עבודה, מידע על מגמות בשוק, על חברות, ליהנות מעיצוב חדשני ועוד.

JobInfo היא אחת מחברות ההשמה להייטק הגדולות בישראל. החברה הוקמה ב-1999 ומאז מלווה מועמדים טכנולוגיים ואקדמאים לכל אורך הקריירה שלהם בתחומים רבים. אתר JobInfo כולל כיום לא פחות מ-400,000 קורות חיים והוא משרת מעל ל-1,700 לקוחות. בפורטל החדש של החברה ניתן למצוא מגוון משרות בתחומי התוכנה, חומרה, תקשורת, ביומד, מערכות מידע, כספים, שיווק ומכירות, רכש, תפעול ועוד.

אמה ורדימון, מנהלת שיווק ב-Jobinfo: "רצינו לתת לאתר קו חדשני התואם את משתמשיו, ולכן פנינו ל-Aman UI&Design. בזכות האתר החדש שלנו קהל המועמדים אליו אנחנו פונים יוכל לגלוש מכל מכשיר ובכל זמן ובצורה נוחה ומהירה, לחפש משרות, לקבל מידע על נתוני שכר עדכניים ועוד. Aman UI&Design שדרגו לנו את האתר מבחינה ויזואלית והפכו אותו לרספונסיבי".

הדס צוברי, Art Director ב-Aman UI&Design: "בשל טיב הקהל של Jobinfo, קיימת חשיבות גבוהה לאתר שיהיה רספונסיבי הכולל שירותי דיגיטל מתקמדים. האתגר המרכזי שלנו היה לפשט את תהליך חיפוש העבודה באתר ולמצוא פתרונות יצירתיים לתהליך הרספונסיבי. בזכות האתר החדש שעיצבנו ואפיינו להם, Jobinfo נגישים יותר למחפשי העבודה, שיכולים לגשת לאתר בקלות ומכל מכשירוליהנות מהעיצוב החדשני".

אודות Aman UI&Design

קבוצת Aman UI&Design עוסקת בתכנון ובעיצוב ממשקי משתמש, עבור חברות וארגונים בארץ ובעולם. הקבוצה מציעה שירותי אפיון, עיצוב, פיתוח Front-End, בדיקות שימושיות, בחינות מומחה, תכנון ארגונומי, ליווי מקצועי והשתלמויות ללקוחות. עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, הצלחה מוכחת במאות פרויקטים וחתירה תמידית להתמקצעות וחדשנות, הקבוצה היא ממובילות הדרך בתחום חוויית המשתמש בארץ.Aman UI&Design זכתה באות העיצוב לשנת 2014 בתקשורת חזותית עבור עיצוב חווית משתמש (אינטראקטיבית) בדור הבא של מכונות הדפוס של חברת לנדא וביצעה פרויקטים רבים של אפיון ועיצוב עבור הגופים הגדולים במשק.

לפרטים נוספים: אולמדיה: 03-9235383

לפרטים נוספים