חדשות

יפעת בר-און עומר מונתה למנהלת מכירות אינפורמטיקה בקבוצת אמן

יפעת בר-און עומר מונתה למנהלת מכירות אינפורמטיקה בקבוצת אמן. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על מכירות אינפורמטיקה עם דגש על פתרונות ומענה לצרכים רגולטורים מבוססי הפתרון.


לבר-און עומר ניסיון רב בתחום המכירות, בין תפקידה הקודמים כיהנה כמנהלת מכירות תחום פיננסי, צבא ותעשייה בחברת תוכנה מובילה בישראל. יש לה תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.


ינאי מילשטיין, ראש תחום אינפורמטיקה בקבוצת אמן
:
"אנחנו שמחים לצרף את יפעת בר-און עומר לשורותינו. ליפעת יש את היכולות והידע הנדרשים כדי למנף את אינפורמטיקה וכך את קבוצת אמן. אני מברך אותה ומאחל לה בהצלחה בתפקידה החדש".


אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1200 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, UX, Big Data, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.לפרטים נוספים