חדשות

 לאומי שירותי שוק ההון בחרה בפתרון FinanceZone של קבוצת אמן לתפעול קופות הגמל

חברת לאומי שירותי שוק ההון, המספקת שירותי תפעול מקיפים לגופים פיננסים, בחרה בפתרון FinanceZone של קבוצת אמן לתפעול קופות הגמל המפעליות. הפתרון יחליף את מערכת "גמל אינפו" שפעלה בלאומי שירותי שוק ההון בעבר. היקף הפרויקט: כרבע מיליון ש"ח.

עבור שדרוג השירות לעמיתיים, בלאומי שירותי שוק ההון חיפשו פלטפורמה אחודה לניהול המידע על עמיתי הארגון. לאחר בחינת המצב בשוק, בחרה לאומי שירותי שוק ההון בפלפטורמת FinanceZone בכדי לספק מענה לצרכים השיווקים והרגולאטורים של הארגון, בתחומים כמו חסכון ארוך טווח.

על פי רוני בונפיל, מנהל אגף מערכות מידע ותפעול בלאומי שירותי שוק ההון: "היינו צריכים פתרון שישדרג את המידע שיש לנו לגבי המצב הנתון של כלל החשבונות המשוייכים לעמיתים שלנו. בעזרת FinanceZone של אמן, יש לנו כעת יכולת לקבל תמונה מלאה בזמן אמת ויכולות טכנולוגיות משודרגות שיאפשרו חבילת שירותים מקצה לקצה עבור עמיתי הקופות המפעליות."

על פי זיו אברמוביץ', ראש חטיבת הפיתוח והיישומים בקבוצת אמן: "FinanceZone היא הוכחה נוספת להיכרות והיכולות שלנו בתחום הפיננסי. הפלטפורמה למעשה צמחה מתוך הבנת הצרכים של השוק, ואנו שמחים שלאומי שירותי שוק ההון בחרו בפלטפורמה הזאת כדי לשדרג את כל ניהול הידע שלהם על עמיתי הארגון."
לפרטים נוספים