חדשות

לבנת פורן בחרה בקבוצת אמן למתן שירותי מחשוב מנוהלים


המרכז למימוש זכויות רפואיות לבנת פורן חתם על הסכם למתן שירותי מחשוב מנוהלים (Managed Services) עם קבוצת אמן. במסגרת ההסכם, תספק אמן מעטפת שירותים בעולמות תוכן של תמיכת משתמשי מידע ותשתיות IT, כולל תמיכת System, אבטחת מידע, תקשורת, גיבוי ואחסון, שחזורים ועוד.

המרכז למימוש זכויות רפואיות פועל משנת 2003 במטרה לסייע לאנשים שחלו או נפצעו לממש את זכויותיהם מול רשויות המדינה ובראשן ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח, קרנות פנסיה ומשרד הביטחון. כחלק מהתהליך התמידי בחברה לשיפור השירות ללקוח, החליט המרכז לחתום עם המומחים של קבוצת אמן על הסכם לשדרוג מערך ה-IT בארגון במודל של Managed Services.

על פי סיגל חדד, בעלי חברת סיגאפו סולושנס, שאחראית על מערכות המידע במרכז למימוש זכויות רפואיות לבנת פורן: "מערכות המידע במרכז למימוש זכויות רפואיות הינן חלק אינטגרלי מתהליכי העבודה בחברה ומאפשרות לנו, לסייע לבעלי התפקיד השונים בחברה לבצע עבודתם באופן יעיל ולספק ללקוחותינו מענה שירותי ברמה גבוהה מאד. זימנותן הגבוהה של המערכות היא קריטית לפעילות העסקית של החברה, ולכן החלטנו לקבל מעטפת תמיכה ושירות כוללת לתשתיות הארגון מקבוצת אמן. המעטפת מתייחסת לכלל היבטי התשתית המחשובית החל מעמדות קצה וכלה בתמיכה שוטפת בשרתים, אבטחת מידע וכו'. בדרך זו, נבטיח כי צוות העובדים שלנו, המונה כ-130 נותני שירות, יהנה ממערכות מידע זמינות ויאפשר להם להמשיך ולספק חווית שירות ברמה גבוהה ללקוחותינו."

על פי חיים קריגר, מנהל תחום Proffesional Services בקבוצת אמן: "כחברה בה מערך המחשוב הינו כלי מרכזי במתן שירות, המרכז למימוש זכויות רפואיות לבנת פורן החליט לשים דגש גדול יותר על מערכות המידע כדי לשפר את השירות עבור לקוחותיו. על כן, הוא בחר בנו כדי לתת לו את כל תמיכת המחשוב במסגרת של שירותים מנוהלים. במסגרת ההסכם, אנו באמן, ניתן מענה כולל במיקור חוץ ונחזיק את האחריות בתחום התשתיות, השרתים ונקודות הקצה בשני הסניפים של הארגון, בחיפה ובתל אביב, ונאפשר להם זמינות גבוהה של המערכות כדי שיוכלו לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחותיהם. אנחנו שמחים כי בלבנת פורן בחרו בנו ואנו בטוחים כי יחדיו נוכל לסייע לאלפי אנשים לקבל שירות יותר טוב במקרים דחופים".לפרטים נוספים